Działalność w szeroko pojętej branży pogrzebowo - kamieniarskiej rozpoczął nasz dziadek Walenty Gortych w 1969 roku otwierając zakład kamieniarstwa nagrobkowego. Wykonywał nagrobki lastrikowe i kwatery betonowe. Wykonywał także kondukty pogrzebowe swoim żukiem. W 1992 roku typowe usługi pogrzebowe otworzył mój ojciec Ryszard . Prowadził usługi pogrzebowe i wykonywał nagrobki. Ja i mój brat Andrzej pomagaliśmy w prowadzeniu zakładu.

W roku 2007 zarząd nad zakładem pogrzebowym i kamieniarskim przejąłem ja. W 2007 otwarliśmy nowy dom pogrzebowy przy cmentarzu w Grębowie. W domu pogrzebowym znajdują się chłodnia na zwłoki, kaplica oraz magazyn trumien i pomieszczenia socjalne. Unowocześniliśmy park maszynowy obróbki granitu.

W 2008 została zakupiona hala produkcyjna w miejscowości Zabrnie gdzie są produkowane trumny.

W marcu tego roku (2012) zostało otwarte nowe biuro zakładu w Tarnobrzegu świadczące kompleksową obsługę pogrzebów. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, w skład których wchodzą: transport zmarłych krajowy jak i zagraniczny, przygotowanie zwłok do pochówku, prowadzenie ceremonii pogrzebowych, usługi grabarskie, wykonywanie kwater betonowych (grobowców). Posiadamy w sprzedaży odzież pogrzebową. Współpracujemy z kwiaciarniami z terenu Grębowa i Tarnobrzega.

Zakład kamieniarski produkuje nagrobki granitowe według zamówień. Wykonujemy nagrobki ze wszystkich rodzajów granitu według życzenia klienta. Sprawujemy zarząd nad cmentarzami parafialnymi w Grębowie i Krawcach.

Naszym Motto jest tanio i solidnie. Realizujemy te założenia poprzez obniżanie kosztów pogrzebu między innymi przez własną produkcję trumien, wybudowanie własnego domu pogrzebowego gdzie znajdują się chłodnie. Aby solidnie wykonywać usługi pogrzebowe zawsze osobiście nadzorujemy przebieg ceremonii pogrzebowych.
W ciągu 20 lat naszej działalności nigdy nie zawiedliśmy zaufania rodzin osób zmarłych. Dzięki solidności i fachowości usług ksiądz proboszcz z Grębowa jak i ksiądz proboszcz
z Wydrzy przekazali nam zarząd nad cmentarzami w Grębowie i Krawcach. Posiadamy trzy autokarawany: Mercedesa Vito, Citroena Jampi i amerykański Oldsmobil Custom Cruizer. Swoim zasięgiem obejmujemy całą gminę Grębów oraz częściowo ościenne gminy. Od marca oferujemy swoje usługi rodzinom zmarłych z teremu całego powiatu tarnobrzeskiego.

 

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg, Zakład pogrzebowy Gortych, Usługi pogrzebowe Tarnobrzeg, Pogrzeby Tarnobrzeg,
pogrzeb w Tarnobrzegu, obsługa pogrzebu, przewóz zmarłych, produkcja trumien, sprzedaż trumien, trumny Tarnobrzeg

(C) 2012 - 2021 Zakład Pogrzebowy Gortych w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies